ÖVRIGT / Diverse / Lösa blad 8639206
nr 863 9206
Lösa blad
Polska landskapsdräkter ca 20 del
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 december 2013
kl 19:40:15
150 kr
200 kr
300 kr
500 kr
450 kr
600 kr